TUANA

#14 30-12-2020 16:30

Geçen hafta gömülü yirmilik dişimi aldırdım. Çok korkum vardı hem işlemden hem de pandemiden dolayı.İnternette izlediklerim beni fazlasıyla ürkütmüştü . Doktor Seyit Bey sayesinde operasyonum 15 dk sürdü.2-3 gün içerisinde şikayetlerim azaldı herkese tavsiye ederim .Seyit Bey'e ve asistanına çok teşekkür ediyorum... Ben çok memnun kaldım

ELİF

#13 17-11-2020 09:01

gömülü 20lik diş operasyonum için kendisine başvurum oldu ve aşırı derecede korkuyordum.. ancak bu kadar acısız bu kadar tatlı bir operasyon olacağını bilmiyordum. müzik eşliğinde güle oynaya operasyonum 15 yıllık çilem bitti sayesinde. operasyondan sonra hiç mi ağrı olmaz, inanın hiç olmadı...kendisine sonsuz teşekkür ediyorum.. her yerde herkese tavsiye ediyorum :)

Umut ŞAHAN

#12 30-06-2020 07:08

Üst çenemdeki ileri derece kemik erimesi nedeniyle öndeki 4 dişim hariç tüm dişlerimi kaybettim ve yemek yiyemez duruma geldikten sonra uzun araştırmalar dan sonra tavsiye üzerine Seyit beyle tanıştım.

Kendisi bana tedavi sürecini ayrıntısıyla anlattıktan bir süre sonra tedaviye başlandı. erime nedeniyle yeterli kemik olmadığı için her 2 elmacık kemiğime 1 er adet zigoma implantı olmak üzere toplam 6 adet implant, genel anestezi altında Özel Ada hastanesinde yaklaşık 5 saat süren bir operasyonla üst çeneme yerleştirildi.

Operasyondan sonra kontrol için gelen Seyit Beye mutluluktan sarıldım ve teşekkür ettim :] Ameliyattan sonrada Allah'a şükür hemen hiç ağrım olmadı. Bu süreçte size Seyit beyin dediklerini aynen uygulamak kalıyor. En başta Seyit bey olmak üzere ekibi operasyon öncesi sonrası çok ilgiliydiler. Sağolsunlar halada öyleler.

İmplantlar takıldıktan sonra 40 gün kadar implantların kemiğe kaynaşması için ve risk almamak için bekleme sürecinde kaldıktan sonra geçici deneme protezlerim için ölçü alındı ve protez uzmanı Gökhan bey tarafından geçici protezlerim takıldı. Geçici protezleri görenler bile hayran kalıyor bu arada.

Seyit bey gerçekten çok bilgili ve yetenekli bir cerrah. Uzun süre ümitsizlik yaşadıktan sonra ben bu mutluluğu yaşadım Allah'a şükür. Bu mutluluğu yaşamama vesile olan Seyit Bey'e ve Ev diş polikliniği ekibine teşekkür ederim. Geçici protezleri yaklaşık 4 aydır kullanıyorum.Yakında kalıcı protezlerim Gökhan bey tarafından takılacak. İstanbul, İzmir ve Bursa gibi illerde derdime çare bulamazken Sakarya'da böyle bir imkanın olması gerçekten çok güzel ve şaşırtıcı.

İnanın bu süreçte karşılaştığım ve geçmiş olsun dileklerinde bulunan çevreme Seyit beyi tavsiye ediyorum. Operasyonlarda duruma göre dünyanın en kaliteli implantları kullanılıyor ve Seyit bey bu konuda elinden gelen yardımı yapıyor. Aramak bilgi almak isteyen olursa Seyit beyden telefon numaramı alabilir.

Aykut ZENGİN

#11 16-06-2020 19:05

İstanbul anadolu yakasında 1 azı dişimi yanlış bir müdahale sonrası kaybettikten sonra implant yaptırdım. Yaklaşık 4-5 gün sonra implant bölgesi kanamaya başladı. Klinikte yapılan işlemin kusurlu olduğu ve implantın sökülmesi gerektiği söyledi. İmplant söküldükten sonra o bölgede iltihaplanmaya bağlı büyük oranda kemik erimesi oluştu, klinik özür dileyerek çözüm olarak köprü yapılması teklif edildi. Sağ ve soldaki sağlam dişleriminde traşlanması gerektiği için bunu kabul etmedim. Klinik bu seferde Seyit hocaya ulaşıp bu durumu kısa bir özetle Seyit hocaya anlattı ve ona muayene oldum. Seyit hoca tek çözümün Ramus bölgesinden kemik alınarak o bölgeye kemik nakli olması olduğunu söyledi. Klinik bu işlemin çok ciddi bir işlem olduğunu ve iyice düşünmem gerektiğini söyledi. Bu süreçte Seyit hocaya çok güvenip işlemi onayladım ve Seyit hocaya kemik nakli işlemi için onay verdim. Kliniğin şüphe ile baktığı bu işlem mükemmel bir sonuçla tamamlandı, Seyit hoca operasyonla çok ilgilendi. Kemik nakli sonucı artık implant yapılacak zemin eskisinden daha sağlamdı, kalan implant yerleştirme süreci Seyit hoca tarafından tamamlandı ve Maşallah diyeyim o gün bugündür azım dişim diğer dişlerimden daha sağlam. Kendisine ayrıca buradan da teşekkür ederim, Seyit hoca yenilikçi, cesaretli ve yetenekli bir doktordur. Klinik bile bugün bana hayretle bakıyor bu işlem nasıl gerçekleşti diye. Benim durumuma benzer durum yaşayıp farklı soruları olanlar 553 483 44 79 aracılığla bana ulaşabilir, seve seve yardımcı olurum.

Birsen Sağnak

#10 11-12-2019 09:01

Uzun bir süre dişlerimle ilgili devam eden sorunlarım vardı. İmplant tedavisini düşündük ama gittiğimiz bir çok doktor üst çenede kemik erimesi olduğu için implant tedavisinin imkansız olduğunu bildirdiler. Tavsiyeler üzerine Seyit Bey ile görüşme şansımız oldu. Durumumu en ince ayrıntısına kadar inceleyerek nasıl bir tedavi sürecinden geçeceğimizi bize anlattı. İncelikli ayrıntılara hakim olması, sakin yaklaşım tarzı ile güvenimizi kazandı. Çünkü geçireceğim ameliyat yaklaşık 4-5 saat sürecekti ve arkasından 1-2 ay yaralarımın iyileşme sürecini bekleyecektim. Karar vererek tedavi sürecini başlattık, öncelikle ameliyat için kan değerlerimin uygun seviyeye gelmesini bekledik. Tabi ki bu süreçte daima Seyit Bey'in kontrolü altındaydık. Kan değerleri uygun seviyeye geldikten sonra operasyon için hastaneye yatırıldım. Ameliyatım düşünüldüğü gibi yaklaşık 4 saat sürdü. Çok şükür çok başarılı geçti. İnanması güç ama hiç ağrı hissetmedim. İnanılması güç çünkü yaklaşık 5 santim uzunluğunda 4 adet vida üst çeneme (göz boşluğunun sınırına yakın bir yere kadar girildi kemik erimesi sebebiyle) yerleştirilmişti. 2 gün doktor gözetiminde hastanede yattım. Seyit Bey istirahat aşamasında da sık sık ilgilenerek sağlık durumumu gözetim altında tuttu. Ev istirahatinde iken bir kez ateşlenme oldu ki bu alınan ilaçlar ve geçirilen operasyon sebebiyle çok normal bir durum. Seyit Bey'e durumu bildirdiğimizde "eğer bir saat daha sürer ise İstanbul'dan Adapazarı'na geliyorum" diyerek alakasını göstermiştir. Günün her saati kendisine ulaşma şansımız oldu. İyileşme sürecinden sonra alt çene tedavim başladı ve yaklaşlık 1.5 saat içinde 4 adet implantlarım takıldı. Yaklaşık 1 ay sonra diş provaları başladı. Bu aşamayı da Gökhan Bey'in titiz çalışmasıyla çok güzel bir şekilde bitirdik. Provalar yaklaşık 3-4 hafta sürebiliyor. Şu an çok şükür çok memnunum. Benim gibi çene ile ilgili sağlık kaygıları olan herkese Seyit Bey ile görüşmeyi tavsiye ediyorum. Kendisine değerli ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Teyfik GÜNGÖR

#9 06-12-2019 07:37

Merhabalar
Ben dr Seyit Beyi tavsiye üzerine tanıdım. Ciddi boyutta diş problemim vardı. İstanbul’da bir çok iyi tavsiye edilen yerlere gittim ancak çözüm üretemediler ve tek şansımın takma diş olduğu söylendi.
Sol alt çenemde 3 diş implant yapılabilmesi için yine çenemden alınan kemik ve kemik tozu ile Cerrahi işlem yapılarak implant yapılmasını mümkün hale getirdi. çok memnunum tüm ekip fevkalade başarılı çevremdeki herkese tavsiye ediyorum.

Ayşe Filiz Çim

#8 05-12-2019 21:03

Öncelikle zorlu bir hasta olduğumu söylemek isterim. Çünkü yaşım(60) itibarıyla kemik erimesi, uzun zaman protez kullanmam sonucunda damaklarım bitmişti. İmplant uygulaması için çok araştırdım. Yapılacak işlem için çok komplikasyonları olabilir, Uzun soluklu olamayabilir denildi. Bir tavsiye üzerine Dr SEYİT beye gittim. İnanılmaz güven verdi. Genel anestezi alarak operasyonumu yaptı. Öylesine konforlu yaşadım ki bu süreci en küçük bir ağrı yaşamadım. Dişsiz girdiğim operasyondan dişlerimle çıktım diyebilirim. Takibi,hasta doktor iletişimi, estetik anlayışı, ekip arkadaşları,muhteşemler. Özellikle hareketli proteze muhtaç kalmış kişilere, sakın tereddüt etmeyiniz diyebilirim. Şu an adeta kendi sabit dişlerim ağzımda, gençlik günlerimdeki ağzıma kavuştum. Çok mutluyum. Bu arada ekipteki diğer doktorum Dr Gökhan Uzel’den söz etmeden yapamam. Estetik konusundaki çabası sabrı ,görüşü, muhteşem. Ben bütünüyle çok rahat bir süreçle yaşadım. Doktorum SEYİT bey ve ekibine çok teşekkür ederim.

Aynur ş

#7 05-12-2019 20:19

Merhabalar
istanbulda gitmediğim diş doktoru kalmamıştı hepsi üniversite hastanelerine sevk ettiler tıbbi müdahele gerektirdiği için kimse risk almak istemedi. Akabinde gittiğimiz yerlerde diş yapılsa bile sıkıntı yaşayabileceğimizi ve randumanlı olmayacağını söyleyip bizi ikna eden olmadı. Doktorumuz Seyit bey hem motivasyon olarak bize güven verdi ve yaptığı bu zorlu, profesyonellik gerektiren tedaviyle eski sağlıklı günlerime dönmüş oldum. Dr. Seyit bey, Gökhan bey ve tüm Ev diş polikiliniğinde çalışanlara bu tedavi sürecinde ilgisinden ve başarılı işilerinden dolayı çok teşekkür ederim. Kendisine güvenerek yaptırdığım dişlerimden çok memnun kaldım keşke çok daha önce bu süreci başlatsaydım.

Gülden can

#6 05-12-2019 10:51

Ust total dissiz alt da az dislerim vardi ve yasim gencdi. Tesaduf arastirmam sonucu Cene Cerrahi Seyit yilmaz dan haberdar olup calıştığı kliniğe gittim. Kendisi gayet naif ilgili bi cene cerrahi. konusmalarimiz kontrollerimiz sonucunda planlama yapilip Mart sonu 2019 da genel anestesi altinda başarılı bir ameliyat gerçekleştirdi seyit bey. Bana üste 4adet zigoma implant 1normal implant altta 4implant yerlestirdi. Sürekli kontrollerimi yapip gereken tedaviyi başarili bi sekilde bitirdi cok minnetarim. Kendisi hastaya cok destekçi ilgili davraniyo. Seyit bey cok basarili bi çene cerrahi tereddütsüz gidebilirsiniz onun sayesinde artik rahat yiyebiliyom çiğneyebiliyorum. Ve rahat konusup gülebiliyom herşey onun sayesinde iyiki gitmisim iyiki tanimisim herdaim kendisini tavsiye ederim ediyorum da Başarıların devamini diliyorum ..

Mennan Tetik

#5 31-08-2019 00:00

Öncelikle Seyit Bey'e yaptırdığım çene ameliyatı ve tedavisinden, implantlarimdan çok memnunum yıllardır sorunsuz kullanıyorum. Gökhan Bey de protez dişlerimi en iyi şekilde yaptı. Ev Diş polikliniği doktor ve personellerine çok teşekkür ediyorum.

Sinan Burulday

#4 30-06-2019 00:00

1 yıldan beri dişimde kocaman bir apse vardı, üst damağımda gittiğim dişçiler sürekli antibiyotik verip gönderdiler. 1 yıl sonra dişim çekildi fakat şişlik geçmedi. Dişçi kbb ye yönlendirdi. Tomografi çekildim sonuç üst damak ortasında burun kemiğine uzanan kocaman kist. Ben yıkıldım resmen. Başladım cerrah araştırmaya istanbullarda izmitlerde, sonra Bi duydum ki yalovadan ve çevre illerden de sakarya ya cerrah seyit beye ameliyat olmaya gelenler varmış. Benim ameliyatımı da o yaptı, şükürler olsun şimdilik iyiyim. Adatıpta Genel anestezi olarak yapıldı. Maddi yönden falan da İstanbul'daki cerrahların dediği ücretin yarısına hemde taksit imkanıyla yaptı. Yani çok memnunum seyit beyden Allah razı olsun. İyi ki var. Akşam saat 22.00 de WhatsApp tan hangi ilacı nekadar kullanıyım gibi Bi sürü sorular sordum hepsine cvp verdi yani demem o ki, 10 numara 10 yıldız.

Şeyma Sığan

#3 31-05-2019 00:00

BİRAZ UZUN OLACAK AMA TEREDDÜTTÜ OLAN VE KORKAN İYİ OKUSUN Yalova da ki doktorumuzun tavsiyesi üzerine seyit bey için randevu aldım burada birisi devlette olmak üzere 2 doktora muayene oldum ve ikisi de çenem de epey büyük bir kistim olduğunu söyledi. Dişçiden kandan cerrahların o yeşil önlüğünden bile korkup kaçacak delik arayan ben birden farkına bile varmadığım 20 lik diş ağrısı sandığım ama öyle olmayan kocaman bir kistle karşı karşıya buldum kendimi. randevu günü geldi muayenemi oldum emin olmak için tomografi istedi seyit bey ve bir de biyopsi yapılması gerektiğini belitti tabi ki bu esnada epeyce ilgiliydiler yapacakları her işlemi sabırla ve ilgiyle anlatıyorlar çalışanlar desen daha girişten başlıyor güler yüzlü karşılamalara neyse ödlek bir hasta olarak biyopsiyi duyunca bayıldım tabi sonuçta hangimiz dişçi koltuğuna uzanmaktan hoşlanıyoruz ki gözümü açtığımda herkes başımdaydı tabi öyle bir ilgililer ki insanın gün aşırı gidip bayılası geliyor neyse kaçış yok oturdum biyopsi için koltuğa vurdular iğneyi aldılar sıvı ve parçayı çıktım bu muydu korktuğum dedim 2 dikiş olmasına rağmen sonrasında ağrı duymadım ve çabuk da iyileştim seyit beyin eli gerçekten çok hafif ve bana göre alanın da ileri derecede uzman neyse biyopsi patolojiden gelince kist olduğu kesinleşti ameliyat için gün verildi benim kistim büyük ve sinire yakın olduğu için genel anesteziyi uygun gördüler bu ameliyatın sonunda çok büyük ihtimalle alt dudağımın yarısı kist siniri çevrelediği için hissiz olacaktı genel anesteziyi anlaşmalı oldukları hastanede yaptıkları için ada tıp hastanesine gittik ameliyata aldılar ameliyathanede bile gerilmiyorsunuz çünkü gülen suratlar çok aralarında 2 saatlik bir operasyondan sonra çıktım 3-4 ceviz büyüklüğün de kist çıkarmışlar çenemden ve işin aşırı iyi tarafı ağzımda 15 dikiş var ama dudağım da his kaybı yok yani o ihtimal olmadı ve his kaybı yaşamadım bunların hepsi seyit beyin sayesinde. son olarak da maddi açıdan zorlayıcı değiller her türlü sorunun kolaylığını sağlamak için çözüm buluyorlar içiniz rahat olsun ev dişe güvenebilirsiniz. Ben korkumu yendim güle oynaya gidiyorum artık sıra sizde :)

Nurhan Güler

#2 31-05-2018 00:00

Gecen cuma esimin 20 yas disini cektirmek icin gittik ilgi alaka cok iyiydi.Esim korkularını burada yendi ve sorunsuz bir cekim yasadı seyit bey isinde cok iyi bizimle alakadar olan herkese tesekkür ederiz …

Ismail Guler

#1 31-07-2016 00:00

Yurtdisinda yasiyorum, Subat 2016'da Sakarya'ya gittigimde arkadasimin tavsiyesi ile burayi ziyaret ettim. Sali gunu implant icin randevu aldim, Dr. Seyit Yilmaz ile gorustum. Implant icin cok aciklayici ve beni rahatlatici bilgiler aldim. Aslinda Amerikaya donmeme 1 hafta vardi ve bir dahaki gelisinde implant yapariz demesini beklerken "bu persembe gunu gelin implanlatlarinizi takalim" dedi. (yani 2 gun sonra. Amerikada bir dis doktorunu aradiginizda size en yakin 1-2 ay icinde randevu verirler). Bende sureyi daha fazla uzatmamak icin Kabul ettim. Cunku sadece bir defada herseyi halletmiyorlar. Once implantlar yapilacak 6 ay sonra porcelen disler takilacak. Gorusme gunu bir disimde dolgu gerekiyordu onuda ayni gun yarim saat sonra Dr. Celal berk yapti. Kendisine cok tesekkur ederim. Gelelim Persembe gunune; Ameliyat odasi 2.katta ve calisanlar islerinde cok titiz davraniyorlar. heryer tertemiz. Odaya girdigimde once beni rahatlatmak icin sohbet ettiler, isin cok ciddi oldugunu hissettirmeden islerini yapiyorlardi. Dr. Seyit Yilmaz ameliyatimi yapti. Implant markasi icin 2 farkli model onerdi. Bu iki model butun dunyada kullanilan modellerin en gelismis olanidir. Birisi Guney kore yapimi digeri isvicre yapimi. Kore yapimi daha ucuz isvicre markasi iki kati fiyat. Cene yapim dar oldugu icin Dr. kirilmasi imkansiza yakin olan isvicre markasini tavsiye etti. Yalniz hangisini takacaklari konusunda secimi yinede bana birkatilar, herhangi bir zorlama olmadi. Ayrica ust damakta kemik eksikligi oldugu icin kemik tozu doldurdular. Ameliyat 1-1,5 saat surdu. Ameliyattan sonra antibiyotik ve agri kesici ilac aldim 6 gun suresince. Hafif agrilar hissetsemde umdugumdan daha az sancili bir sekilde gecti ilk bir hafta. Ameliyati 11 subat 2016'da oldum su an uzerinden 3 hafta gecti agzimdaki dikis ipleri kendiliginden ciktilar. Herhangi bir problemim yok ve cok memnunum. 6-12 ay icerisinde geri gittigimde porselen dislerimi takacaklar. agzimda 2 ust+2 altta olmak uzere 4 implant var. Bu isin bu kadar kolay olacagini tahmin etmemistim. Bu kurumda calisan herkese profesyonel servislerinden dolayi tesekkur ederim. Normalde cok yorum yazan biri degilim ama bu konuda icinde suphe ve korkusu olanlara yasadiklarimi anlatmak istedim.

Yorum ekle

© 2019 | Tasarım: Murat Tamcı | Araç | invily.com